banyusss Creative Commons License 2000.12.21 0 0 75
Szia Kashai, pihenj csak, én addig fellocsolgatom magam :) Ez gyönyörű. Belül a lelkemben igen, valami ilyesfajta végeláthatatlan papírmelóra és utánjárkálásra számítottam, de így leírva, nem semmi.

Köszönöm a részletes információt, ennek ellenére sem vagyok lelombozódva, max. nehezebben veszek levegőt kicsit :))

Te mondd, muszáj itthon nálunk mindennek ennyire baromi komplikáltan mennie? Persze, tudom, ez csak költői kérdés, jól van......

Végülis régóta nem tanultam már semmi újat, régebben nagyon szerettem beiratkozni mindenféle tanfolyamra, az olyan jó dolog újat tanulni, tehát akkor kezdjük. (Tudtam, tudtam, hogy megint valami olyanba kezdek bele............... állati)

Hogyan juthatok solymászvizsgához? Mit kell megtanulnom, levizsgáznom, megcsinálnom? Az az első, ugye?

Egy pozitív dolog már van. Az aggregátor. :))

szia
banya

Jajaj, a fenébe is. Hát én ma vagyok utoljára itt a melóban, holnaptól leáll a gyár, csak január elején leszek megint gépközelben.
Ha ma délutánig nem találkoznánk, nyugis ünneplést kívánok neked is és a többieknek is, sok szép gyertyafényt, és finom illatokat :))

Előzmény: Kashai (74)