Mazlista Creative Commons License 2000.12.13 0 0 133
Sziasztok!

A katonasagnal tortent, nem koleszban, de talan nem nagy baj...
Szoval nehanyunknak hamarabb befejezodott a technikai kikepzes ket nappal mint a tobbieknek. Igy abban a szerencses helyzetben voltunk, hogy foglalkozasi idoben senki nem torodott velunk, gyakorlatilag azt csinaltunk amit akartunk. Erre eleg hamar rajottunk es kapva a lehetosegen harman celbavettuk a zuhanyzot. Tel volt az otlet telitalalat volt. Este mar ugy sem volt divat a melegviz a zuhanyzoban, de delelott boven volt... Nekilattunk zuhanyozni, a "kedvenc surranotasrsammal" pont szemben alltunk egymassal. Jo forro volt a viz, goz is volt rendesen. A harmadik srac megunta a pancsolast es kiment, abbahagyta. Igy ketten maradtunk egymassal szemben. Jo volt a srac, szep nagy szerszama volt. A melegviz plusszba ra is segitett mindkettnknek. Beszelgettunk es zuhanyoztunk legalabb harom, de lehet, hogy negy orat is! Nem volt semmi szex, nem kozeledtunk egymashoz, szerintem mindketten nagyon figyeltunk nehogy felalljon. Szerintem mindketetm a masikra vartunk mar ami a kezdemenyezest illeti, de azert egyikunk sem akarta nagy meggyozodessel, legalabbis ott nem. Nagyon zuros lett volna egy bukta. Szoval ahogy ott zuhanyoztunk az valoban nagyon erotikus volt, nem tudom elmondani mennyire, akkor is ha sem akkor, sem kesobb nem tortent semmi...

Mazlista

Előzmény: coito_erGO (132)