ADAM17 Creative Commons License 2000.10.31 0 0 415
HAJRA BARCA!!!

Mallorca-BARCA 2-0(1-0)

Szomoru vereseg Mallorcan. Amint masok is irtak mar, es az ujsagokban is olvashattuk, 2 cunya vedelmi hiba utan kaptunk 2 golt. XAVI, SERGI es DUTRUEL a fo ludasok, de azert nem logatnam fel oket : ) /egyebkent nem emlekszem, melyik ujsagot olvastam, de az ujsagiro vagy realos vagy szimplan nagyarcu, de a lenyege az volt a cikkenek, hogy fikazzuk minden lehetseges oldalrol a BARCAT, en legalabbis ezt vettem ki belole - mellesleg egyre rendszeresebbek az ilyen hangvetelu cikkek, es most nem a BARCARA vonatkozoan mondom, hanem alt. brrrrrrrrrr/
DUTRUEL helyett en is lehetoseget adnek ARNAUNAK egy idore biztosan. Persze lehet, hogy pszichofogas FERRER reszerol, hogy majd igy formaba jon, de hat mikor jut szohoz ARNAU, ha nem most...uj kapus nem kell
SERGI formajat nem ismerem, de ot ismerve nemigen kerul hosszabb hullamvolgybe. Ha persze tenyleg olyan rossz formaban van (amiben ketelkedem, meg ha kovet is el hibat, mint mindenki), akkor persze lehet ot is pihentetni.
A serultek nelkul is eleg jo ez a csapat es veluk meg inkabb az lesz. Meg semmi tragikus nem tortent, bar en is minden meccsen gyozelmet szeretnek. Bizom FERRERBEN, nagyon szeretnem, ha maradna, ennel azert tobb idot erdemel mindenkepp. Vagy aztan az uj edzovel nem nyerunk 5 meccset zsinorban, es megint kezdunk uj edzot keresgelni ? :(
Axl, abban mindenkepp egyetertunk, hogy nem kene szemelycserekkel felforgatni a csapatot, ebbol a keretbol kell osszerakni oket, de ezt mar mondtam asszem.

-min. 6 hazai-

6, majd 7 spanyol focizott nalunk, ennek orulok.

acsi

PETIT inkabb belso vedo, mint REIZIGER
Egyebkent en nem tudom, hol a legjobb, de sok oladalu jatekosnak tartom, jo lehet a vedelemben, ill. a kozeppalyan szinte barhol.
A Liverpool-BARCA donto 2 okbol nem tetszene. Itt az elso a mervado: a BARCANAK tovabb kell jutnia a BL-ben. A 2. ok, hogy bar a semlegesek kozul szimpi a Pool, de az uefaban mas befutoim vannak. Szerintem en is szoktam kritizalni, csak max. nem nevezem senkinek a jatekosokat, ill. nem kivanom oket a pokolba, mert elkovetnek durva hibakat, es ismerve tudasukat, ilyenkor is bizom bennuk. En ezt nem nevezem seggnyalasnak, de lehet annak is, ha vki ugy akarja. Pl. DUTRUEL rossz formajat en is tobbszor alatamasztottam mar.

totelcamp

Szerintem semmi szukseg Jardelre vagy Ronaldinhora.
ALFONSO igazan jo volt eddig is, es ha belejon, meg jobb lesz. Alapbol jobb, mint Jardel.
OVERMARS sokat serult, PETIT nem illeszkedett meg be, de mar igy is volt jo meccse (vki itt is dicserte)

TOMBOY

Kosz a biztatast! (Azert ne ruhelld az angolokat!)

Dida?

Nem kene kizarni oket. Nyerjenek, es nyerjunk mi is, az a legjobb! (a 2. korbol termeszetesen nem lehet uefazni)

BARCA!!!!!!!!!!!