Hamster Creative Commons License 2000.10.06 0 0 161
Hihetetlen, és van, aki ezt hivatásszerűen csinálja, mik vannak, én meg azóta is csak erre tudok gondolni :) Amíg a gépre vártunk, minden nyugodt volt bennem; amikor elkezdtek beleszorítani az ejtőernyőbe, akkor felötlött, hogy nem vagyok komplett. Kilencszáz méteren az járt az eszemben, hogy mikor kezdjük már végre el a légihancúrt. Az első leborítás és orsó után az jutott eszembe, hogy ez valami olyan szintű jó, aminek a létezéséről eddig nem tudtam. A tizedik perc környékén élveztem a biztos és bizonytalan váltakozását, és nem értettem, hogy miért hittem rá, hogy kellemetlen. A tizenötödik után már nehéz volt befogadni, hogy éppen mi is történik, picit sok lett. Amikor elindultunk vissza a reptérre, azon gondolkoztam, hogy vajon hogy lehet ezt mondjuk egy teljes órán keresztül csinálni. Amikor kiszálltam, csak az motoszkált bennem, hogy valami egészen hihetetlen élményben volt részem, és mérges lettem magamra, hogy nem néztem a műszerekre (sebesség, magasság, varió, bár ez pörgött összevissza, terhelés), csak kifelé: a szárnyvégre, oldalra, a tájra, a felhőkre. Most becsukom a szemem, és azt érzem, mintha gépben ülnék, közvetlenül, mielőtt a függőleges emelkedés után hanyattvágja magát a semmibe. Nagybetűs élmény.
Előzmény: gyöngyvirág (159)