udvari Creative Commons License 2000.09.21 0 0 166
Kedves Almaeper !

1.Az én hittételeim a Bibliában találhatóak én azokat vallom meg és nem emberek beszédeit !

2.Az megy be a mennybe aki katolikus ezt pontosan Ti mondjátok én csak nevén neveztem a gyereket mert a hívő beszéde legyen úgy-úgy és ne csőrjön-csavarjon azaz

Szeptember 5-e óta azonban a Vatikán internetes honlapján ott a friss hivatalos megnyilatkozás, a Ratzinger vezette Hittani Kongregáció Úr Jézus
kezdetű dokumentuma, amely ­ egyebek mellett ­ azt állítja: azok az egyházi közösségek, amelyek püspöki leszármazási vonalukat nem tudják a
még Jézus által kinevezett első "pápáig", Szent Péterig visszavezetni, a szó tulajdonképpeni értelmében nem is egyházak. Vagyis a római
katolikus egyház ismét azt az álláspontot hangsúlyozza, miszerint ő az egyedüli üdvözítő egyház ­ értelmezték a megnyilatkozást azonmód a nem
katolikus közösségek világszerte.

No ez pontosan azt jelenti amit mondtam

3.Az Ige mondja hogy ördögöknek áldozztak mivel a pápátok egy cseppet máriás és koronázza a bálványszobrokat sőt ajándékot is visz neki ezért ezt az ördögnek áldozza.

4.Nem gyülölök az ördögön és pereputtyán kívül senkit.Szólok mert mást nem tehetek hogy tévelyegtek és szaladjatok ki belőle és ne rontsátok meg az Úr beszédeit emberi parancsolatokkal

Szia

Előzmény: almaeper (165)