hulla Creative Commons License 2000.07.25 0 0 1187
Üdv Mindenki!

RAF2:

Nekem az ülésekkel semmi bajom (17*centi vagyok). Az olaj miatt nem kell aggódni, én nem emlékszem rá, hogy kellett volna utána tölteni. Találkozni nemhiszem, hogy tudnánk mégpedig azért mert nekem nemhogy autóm, hanem még jogosítványom is leghamarabb három év múlva lehet. Majd akkor:-) Pedig szívesen megnézném. Gondoltad volna, hogy ilyen fiatal vagyok? Na mindegy. A motor még azért gyengécske, mert nincs bejáratva. Sokan szidják őket, hogy milyen szar, pedig ez nem így van. Ezek a motorok azt szeretik ha pörgetik őket. A tied 6000-nél adja le azt 100 pacit. A miénk is csak az kilencvenet. Azt mondják, hogy néha meg kell pörgetni, különben nagyon ellustul. Apuci meg szokta nyomni a gázpedált, húz is rendesen. Milyen lehet Lore V6-ja? Igazából jók ezek az Ecotec motorok. Nekünk (1.4 16V) a fordulatszámmérő 150-nél 4500-at mutat. Felszereltségben csak a rádió különbözik a kettő között. Meg a miénk Prémium kék. Azt hiszem mindent elmondtam, jó tuningolást! (ha van fotód róla linkeld be!)

Lenne egy kérdésem: Igaz-e az, hogy a motorokat úgy hozzák a gyárból, hogy +-5% lóerőkülönbség is lehet?

Lore!

Neked 170 lóerős az autód? Milyen a gyorsulása?

KTb!

Elég durva ez a festék dolog! Ha ott vannak, lehet hogy két hét múlva máshol is lesznek. Nagyon szomorú, garancia ide vagy oda. Mi lesz 5 év múlva? Szerencsére a miénken még semmi sincs pedig két éves. (kopp-kopp-kopp) Sajnos te pont egy ilyet fogtál ki.

hulla