klinger Creative Commons License 2000.07.01 0 0 14
Hali mindenkinek!

Nehez donteni az biztos.Nekem, mondjuk nagyon nem tetszik, hogy egy-egy markarol egyesek kategorikusan kijelentik, hogy szar, de lelkuk rajta.Nekem eddig 3 tevem volt, mindegyik Sony.Az elso 51 cm-s volt es gyari hibas :( Nem mondom, eleg ideges voltam, bar kicsereltek. Kesobb lecsereltem egy 71 centisre es hetekig jartam a boltokat valogatva a tv-k kozott. Vegul megint a Sony mellett dontottem, mert egyszeruen ezeknek tetszik a kepe a legjobban. Itt lehet jonni a tesztabrakkal, konvergenciaval, de szerintem az a legfontosabb, hogy musort nezve tetszen igazan a kep. Nem mondom van egy hatar, ne legyenek durva hibak, de ha ezeket csak tesztabrakkal lehet eszre venni, akkor egye-fene, ettol meg nem dolok a kardomba.
Ez kicsit olyan, mintha hangfal vasarlaskor mindenfele hanggeneratorokkal mennek a boltba es ugy valasztanam ki a nekem tetszot. En cd-t szoktam vinni, mivel leginkabb zenet szoktam otthon hallgatni ;) Ezzel nem Netizent akarom bantani, mindenki ugy valasztja ki a cuccokat, ahogy neki tetszik.
Igaz, hogy megjartam egyszer a Sonyval, megsem mondom, hogy szart gyart, mert pl.a mostani mar 4 eve megvan es semmi bajom vele.Valszeg peches voltam es kifogtam egy hibas peldanyt :( Ez sajnos minden markaval elofordulhat.

Udv!

Előzmény: netizen (11)