CSABI Creative Commons License 2000.06.11 0 0 2670
Sziasztok!

Legfrisebb repulos elmenyem: most erkeztem Kievbol. Oda is vissza is Aerosvit geppel repultunk, oda UR-GAG B737-300; vissza UR-BVY B737-200. Nekem nagyon tetszettek belulrol a gepek, kulonosen a 300-as, ami a tarsasag honlapja szerint nehany honapja kerult a ceghez. A kiszolgalas elozekeny volt, latszik, hogy figyelenek az utasra.
Visszafele majdnem lekestuk a gepet, a check-in vege elott 2 perccel erkeztunk a repuloterre. Kievrol tudni kell, hogy ott furcsa modon eloszor van vamvizsgalat, utana lehet jegyet kezelteteni. Tavaly majdnem egy orat vartam a vamaon, igy elegge aggodtam, nehogy most is ez legyen. Mindenesetre elorerohantam a jegyekkel a jegykezelopulthoz, szinte beestem oda, a jegykezelo kisasszony csak annyit mondott: Gratulalunk, sikerult :)))
Tenyleg volna egy kerdesem: oda is, vissza is 15-20 perccel hamarabb szalltunk le, mint a menetrendeben fel volt tuntetve. Hogy szamoljak ki a menetrendekeben szereplo repulesi idoket? Mit szamit repulesi idonek? Felszallastol-leszallasig, vagy mas is bele van szamolva? Mennyi tartalekidot raknak bele, es milyen szabalyok alapjan? A valaszokat elore is koszonom

Csabi