oszkaar Creative Commons License 2000.06.05 0 0 1
Nekem van egy '98-as 323 Sedan-om, de még az előző típusból. 1.5i-s motor, rengeteg elektromos extra (4 ablak, 2 tükör, klíma). Mióta használom rájöttem, hogy nekem tökéletesen elég egy ekkora motor. Nem mondom lehetne csendesebb is, dehát ekkora motorral magasabb fordulatszám jár. Ha megy a klíma, azt erősen észrevenni alacsonyabb fordulaton, 88 LE.

A 323 E-ről még nem hallottam, de az F-ről biztosan tudom, hogy a 323-nál az 5 ajtós változatot jelenti. Az előző szériában ez naggggyon szépre sikeredett, olyan kupés jellege van. Van neki egy 3 ajtós változata is, de az gnóm. Mindenesetre azt el lehet mondani, hogy az F-es és a Sedan még csak messziről sem hasonlítanak egymásra. Más típusoknál az orra általában egyforma, de itt nem (a legújabb szériánál már így van).

Annyit még elmondhatok, hogy a Sedan belül is hatalmas nagy (a kategóriájához képest, szerintem van akkora mint egy Nissan Primera) és a csomagtartója is bőven elég volt eddig.

A kocsival semmi bajom, de egy márkaszervizzel most megszoptam, éppen ehhez keresek egy topikot.

Oszi

Előzmény: fegab (-)