KoporShow Creative Commons License 2000.06.02 0 0 44
Hat Superboy, ahogy az eddigi sztorijaidbol veszem ki van egy baratnod aki iszonyuan ragaszkodik hozzades szeret teged, kulonben nem akarna ennyire megfelelni az elvarasaidnak. Masreszrol ez unalmassa teszi a fiu szemeben, es tulsagosan bekepzeltte teszi ot. Ami pedig a szexet illeti, ez nagyon sok minden fuggvenye, akar az eletkore is. A nok ilyen teru igenye altalaban huszonoteves korukig no es jo esetben utana sem lankad le. Persze vannak mas faktorok, mint a fardtsag, es a lelki motivacio, amik meg ennel is tobbet szamitanak. Szoval szerintem ebben az esetben nem szabad a pillanatnyi helyzetbol kiindulni. Egyebkent pedig a topic cimet csak alkerdesnek latom, ha sikerult kibujnod a valaszadas alol, akkor mar meg is valaszoltad magadnak a kerdest.

Szerintem, ha egy huseges es odado tarsra vagysz, akkor maradj a mostani baratnodnel, nekem ugy tunik, hogy ebbol a szempontbol nyero lesz. A hagulat pillanatnyi ingadozasat pedig ne hagydd, hogy uralkodjon rajtad, senkivel sem lesz fenekig tejfel egy eleten at.

A masik lehetoseg, hogy elhagyod es keresel egy nagyobb kihivast, akkor, ha sikerrel jarsz, szamithatsz arra, hogy egy eleten at versenyben lehetsz a no kegyeert. Ez persze a ngyobb kick. (Persze csak ha nem megint egy rajongot halaszol fel...)

Szoval szerintem minden csak a vermersekleteden mulik, nem pedig az emlitett problemakon.

Előzmény: SuperBoy (43)