BkorVette Creative Commons License 2000.06.02 0 0 30
"A mostaniak közül a Camaro laprugós, és az elôzô Mustang is az volt, azt nem tudom, hogy az új modellben javítottak-e már valamit a futóművén. "

Ez marha érdekes, mert a Camaró 83 -óta nem laprugós...
Most mégis visszatették volna a laprugót??? Nem hiszem,
hozzáteszem nem tudom, a mostani milyen!!!

Corvette Laprugó:

Egy szó: Király!

Biztos vagyok benne, hogy még egyikőtök sem látott Corvette laprugót, és megvan az elképzelése, róla, ...visszagondol "Az IFA-n, hogy is nézett ki??"
Semmi köze ahhoz a laprugóhoz...
Ha valakit érdekel elemzem a futóművet, de előrevetítem, hogy az autó stabilátása nagyon jó!!
Hogy ezt mire alapozom?? Arra, hogy még szétdurrant gátlókkal is(nincs bennük olaj),
teljesen normálisan autózok több mint fél éve...
Nem pattog fékezésnél, gyorsításnál, csak akkor pattog be a hátulja, ha túl nagy gázzal indulok el...ez 8-10 méteres két 25cm széles gumicsíkot jelent az aszfalton....(csak azért ilyen rövidet, mert rosz a karbim), vagy ha nagyon hepehupás az út...

És a laprugó nem elavult, csak jól kell használni!!
Ilyen stabil autóban még tuti nem ültél....
Ja..de, a nagyfater merevtengelyes szénásszekere...az még esetleg van ilyen stabil..:-))))

Üdv.:B.korVette

Ui.: Ha ehhez van hozzáfűznivaló, szívesen válaszolok az amerikai autók dicsérete topicban,
ne itt szítsuk a hangulatot, de ezt meg kellett jegyeznem, azért, hogy egynémely emberben a helyére kerüljön ez az "elavult" laprugó kérdése.......
.

Előzmény: fargo (25)