toto92 Creative Commons License 2024.05.13 0 6 179191

Legközelebb olvasd tovább a mondatot: Ha bekrepált a kerékpár akkor az ember hajára kenheti hogy van kerékpárút.

 

Ezen az állításon nem változtat semmit hogy saját autóval, villamossal, taxival, űrkomppal vagy teleporttal juttatod haza a drótszamarat.

 

Amúgy egy hónapja én is jártam így, és bizony jól jött hogy vasárnap délután fel tudtam rakni a kerékpárt a villamosra, elférni elfért kényelmesen és megspóroltam jó adag időt és/vagy pénzt. Én amúgy azon morfondíroztam hogy mobiljegy esetén ilyenkor nekem felszállás közben, a kerékpárral a kezemben kéne egyszerre két mobiljegyet leolvasnom? Vagy ajtó nyit, én felrakom a lábam az ajtóba hogy ne menjen el a tuja, beolvasom kétszer a QR kódot és utána felszállás az elvárt működés (remélve hogy a villamosvezető is érzékeli a szándékom és nem próbálja rámcsukni az ajtót)?

 

Ha csak annyi a cél a villamosos kerékpárszállítással hogy el lehessen mondani hogy van ilyen ne hazatolni/autóztatni/taxiztatni kelljen ha baj van, arra jó a mostani rendszer jegyestül korlátostul, de bármilyen komolyabb szándék felmerülése esetén csak erős félmegoldás.

Előzmény: altenberger (179190)