Mutual Friend Creative Commons License 2024.05.10 -1 1 144727

Félnótás a faszi félinformációkkal próbál ékeskedni.

 

Megkerestem neked illetve 2 ember fel is hivtam akiknek ipari mennyiségben van SonOff otthon.

 

Ami neked jó leghet az a SonOff POW R3 szeria 

 

- 20

- 20D 

- 16

-16D

 

Eszköz. 

 

Ezek tudnak áramot mérni, az egyik 20A max a masik 16A. A "D" jelzés a display létére vonatkozik.

A masik azaz a páraelszivó oldalán van a SonOff Basic R2 mert az csak egy buta kapcsoló semmi más.

 

Ezeket kell öszzekonfugurálni telefonról, és kell hozzászerver akár a netről kinai de vehetsz otthonra is de az 40K forint.

Be kell regiztrálni a neved alá a két eszközt es összeprogramozni hogy ha valami akció van az R3-asnon akkor mit tegyen az R2. Igy fogják egymást látni, sehogy máshol. Tehát kell wifi feltétlenül hozzá sehogy máshogy nem megoldható.

 

Áramszünet esetén minden elszáll belőle elveszti az órát datumot . Azt meg lehet adni neki hogy milyen állapottal jüjjön vissza. ON vagy OFF legyen a kimeneten.

 

Van még egy nagyob "B" verzió nevezetesen hogy lehet Rf-es Az S3 is talán R2 biztosan. Ez annyit tesz hogy van egy nyomkodós távirányitó amivel a csatolt SonOff-ot kézzel tudod vezérelni de ez szerintem most nem opció.

 

A POW R3-ba be kell állítani mennyi legyen a billenési szint igy jól le kell tesztelni a kazánt hogy mi a nyugalmi áramfelvétel mennyi fűtéskor es mennyi átfolyós működés alatt. Minél nagyobbnak kell lenni a hiszerézisnek.

 

 

 

Előzmény: újfiú79 (144726)