nev-2009 Creative Commons License 2024.03.30 0 0 85165

kollégám próbálta, úgy se jó - nem is az ad-blocker ami gond lehet, ha jól tippelem, hanem, hogy olyan mocsok a wizz, hogy csak na!, - röviden : már leállítottam nod32-t, kikapcsoltam az ad-blockert, stb., minden előzmény kitörölve, ill. nem csak általam gyakrabban használt böngészőn, hanem, pár másikon is ugyanez megcsinálva, utána ujraindítva, és aztán próbálnám meg megint, - de utána, amikor próbálnék foglalni, kb. a 2., 3.?, oldal után, már akkor kéri a wizz, hogy jelentkezzek be, na viszont a mail, + jelszóm után, megint hozzádobja, ezt a plusz költséget /nevezzük nevén, meg őszintén, lenyúlást/, szóval, a végtelenségig persze lehetne próbálkozni, de úgy látom, nincs sok értelme, - bár lehet, hogy nem bosszantom magam, hanem megveszem így is a jegyet, ez még mindig csak az a kb. 85 lenne, amit írtam, egy british meg mondjuk, legalább 200, szóval, még mindig kevesebb, csak a hozzáállásuk undorító

 

kb. ez olyan, hogy bemegyek a boltba, veszek 1 doboz tejet, jönnék ki, fizetném a kis 1 fontom, aztán mikor szólnak, hogy 1000 font lesz, mire kérdeznék vmit, v. inkább agyba-főbe verném mindet, mint Jason Statham szokta, meglepve kérdeznék, hogy : ja, tehát nem kérek hozzá pár tucat fűnyírót, meg toronyórát lánccal?!, azt nekem külön be kell jelenteni a pénztárosnak, fizetés előtt ! :-)

Előzmény: Flower2000 (85163)