tzh Creative Commons License 2024.03.27 0 0 151238

Mivel en nem hasznalok wireless fulest/fejest, nem tudok nagyon mit hozzatenni. Nekem a ket Beyerdynamic fejes adta meg magat, a vezetek a ludas persze, de ettol meg nem nyergelek at vezetek nelkulire, hanem plug in cserelheto vezetekesre, amivel igy tudom a fejest "Balanced headphone" -kent is hallgatni, ami egy extra hangminoseget jelenthet, amennyiben a lejatszonak is van balanced kimenete (A Cowon Plenue D2 es az IBasso 170 egyarant ad ilyesmit, ez utobbit balanced cable -el hasznalom, mert a fules is cserelheto vezetekes)

 

A Thieaudio Ghost sokkal dragabban hangzik, mint az ara, de ehhez az ear-pad modositasa kellett, 4 felekepp probaltam ki, ebbol 2 lefojtotta a reszleteket hogy mestersegesen generaljon mely "ohmm" elmenyt, ellensulyozando a driver's frequency response-t, 1 pedig irritalta a fulemet. De most mar jo, kell az EQ hozza, de a Two Steps From Hell es hasonlo atlagosnal tobb kulonfele hangszert felvonultato banda egy elmeny rajta, kulonosen ultra hi res-ben.

Sajnos a Hifiman Sundara meg mindig varat magara cirka 5 het utan, lassan irnom kell a retailer-nek, hogy van-e valami hir, netan a sokkal hosszabb hajo ut az ok, mert ugye rovidebbik megszokott kisse veszelyes lett az utobbi idoben.

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (151233)