W.L. Creative Commons License 2024.03.26 0 2 37885

Meglep, hogy mar pont te is ide keszulsz, ugyhogy visszaneztem hozzaszolasaidat.

Pl en is public ferryvel utaztam, semmi baj nincs vele, miert ne lenne kibirhato?

Szamomra Male volt az orszag legerdekesebb szigete, toronymagasan. Ezzel persze nem mondok sokat, mert az en szememben mashol semmi erdekes nem volt, meg a sznorkel is gyengecske indonez mercevel.

Maleban direkt meg is szalltam visszafele, hogy kenyelmesen nezhessek szet. Szerintem valamifele helyi elet ott lathato leginkabb. Es noha zsufolt, azert azsiai nagyvarosnak a legnagyobb rosszindulattal sem nevezheto

 

Szerintem amugy Spanyolorszag sokkal de sokkal erdekesebh a Maldiv-szigeteknel, de azert ez ugye alma es korte.

De pl a te regi posztjaid alapjan azt hinnem, hogy meg csaladdal is jobban bejonne neked egy lajtos tropusi udulesre pl Bali, ami Maldivnal kb millioszor erdekesebb latnnivalok es helyi kultura tekinteteben, es kb ugyanannyibol siman kihozhato lehet (a repjegy tobb de minden mas olcsobb).

A strandok jobbak Maldivon, de nem hinnem, hogy nalad ez az epsodleges szempont. ;-)

 

Előzmény: cassano711 (37643)