0010011 Creative Commons License 2024.03.25 0 0 191781

Sebeők János is szerepelt réges régen ebben a műsorban.2003 bsn.

Ő újra adott magáról életjelet tizenév után, mégpedig azzal hogy elvette a feleségét akivel ugyan 30 éve együtt vannak, de nincsenek együtt ,,kapcsolatban éltek úgymond hiszen nem éltek együtt, mint mondta Janos :  olyan együttélést sikerült kidolgozni aminek csak egyik eleme a térbeli együttlét.

Valahogy többre tartom és szeretem Sebeőköt, a tóbbi celebnél, noha ő már régen nem az , gyakorlatilag azóta inaktív a tv Ben muóta eltűnt a celeb süllyesztőben.Ra kevesen kíváncsiak azokból akik igazi celebekhez vannak szokva.

Győzike is barátja volt, de csúnyán meglopta egy lemezzel anno, így már rég csak egykori barátja győzike.Bar amúgy se hiszem hogy nem csak kihasználni akarta őt győzi.Amior vendégségben volt náluk még a Győzike show kezdetén, le se szarta hogy János miket javasol neki, meg a filozófiai eszmefuttatásait se.Bar arra talán sokan nem kiváncsiak.Ez mondjuk sokatmondó egy ország szellemi szintjéről.Azért nézzük a sok celebet mert az ő életükkel foglalkozunk szívesen addig se kell a saját gondjainkkal foglalkozni.Mi alapból szomorú, frusztrált, tudomány iránt nem túlzottan érdeklődő nép vagyunk, sok kivétellel akiknek tisztelet.Nem.általánositok.Van sok ember aki figékony a filozófusi eszmékre tudományra, de sokan nem .Gyözike is annak köszönheti sikerét, ami 20 éve töretlen, hogy rá kíváncsiak az emberek, mert szórakoztat.Vagy aki utálja az is nézi.Engem nem szórakoztat mióta megláttam a tv Ben Sebeők Jánost.Tévedés azt hinni hogy összejarunk , nem.is tudom hol lakik, (nem is baj)de találkoztam már vele ,igaz pár éve.Igazi okos ember kar hogy nem ő áll a fókuszban az átlag tv nézőnek meg amúgy is.

Győzkke olyan buta mint a föld mégis ő van csúcson és marad is.Nem akarok rasszistáskodni de nagyban köszönheti a családi showjat is a származásának.Nem szeretem őt 

 

János már 66 éves lesz júliusban, eljárt felette az élet, bár azt hasznosan töltötte.A celeb karrierje megingás volt, nem kellett volna,  nohaebben a sorozatban ismerte meg az ország, nem a könyvei nyomán

Ez szomorú is.Én több könyvét kivettem a könyvtárból, 3 hétig nálam voltak.Bar 30 éve írta őket, ma is kincs aki értékeli a művészetet, és a filozófiai dolgokat.Nem.tsrzom okosnak magam , nem bújom alapból az ilyen könyveket, de János lénye megkapott .

 

A magyar celebvilág többsége teljesítmény nélküli .Janus azelőtt befutott iró volt mielőtt celeb lett.Sokak szerint a csalódás szinonimája lett ezáltal

Kellett ez is az is.

Nekem nincsenek könyveim tőle, nem.is lesznek.De rengeteg írását olvastam írtam le füzetekbe.Igy is jó.

 

 

Bocs hogy hétindítónak szántam .És sok OFF van benne.

De egy sokaknak elfeledett volt bigbrother szereplőről szólt.