COOP Creative Commons License 2024.03.25 0 0 37881

Szia Bandos!

 

Május 2-án megyünk és 12-én már jövünk is haza. Tudom, hogy akkor akkor van monszunváltás, de a januári és februári időjárás sem volt olyan, mint amilyen korábban lenni szokott. Szerintem ez nagyon megborult már-nem csak itt máshol is. Január/februárban Indonéziában is kaptunk esőt jócskán-igaz ott sokkal hosszabb időnk volt azt letudni, de majd meglátjuk :)

 

Igen- eléggé sok kutakodás és magam győzködése után jutottam az Ukulhas-Thoddo kombinációra végül- a 60 ország után ahhoz is győzködnöm kellett magam, hogy legalább ide utazzunk és megnézzük a Maldív-szigetekből egy kis darabkát. Resorton el sem tudnám képzelni mit csináljunk-ezt ne vegye senki bántásnak- mi mindig megyünk, nézünk, felfedezünk stb :)

 

Maléból Ukulhasra speedboattal megyünk, Ukulhasról Thoddora dhonival megyünk át-ehhez úgy kellett szervezni, hogy akkor költözünk amikor ez megy és Thoddoról jövünk vissza a reptérhez, de késő este indul a gépünk haza és szeretnénk majd délután Malét is megnézni, mert belefér.

 

Anyu is jön velünk-Neki szeretném megmutatni ezt a csodát-remélem lesz azért jó időnk is.

 

Köszi, hogy írtál!

 

Ha megjöttünk írok egy beszámolót ide is-ha nem baj!

Üdv

Kriszti

Előzmény: Bandos (37880)