fonixportal Creative Commons License 2024.03.22 0 0 20385

igen csinált már smart-ot de ennél csak anyit vállalt el egyenlőre mert a környékünkön nem szeretnek smartot javítani hogy jövő héten beméri a kompresziót rajta és utánna megmondja hogy kell e másik motor bele vagy mi a helyzet mert most bemérte hibakód olvasóval és azt mondta elektronikussan tökéletes de mikor kivette a külső gyertyákat és állítólag a motorban is vannak még gyertyák amihez csak akkor fér hozzá ha kiszedik a motorját tehát azokból a 3-ból 2 pólusa el volt égve a motorban a lánc pörgött azt én is láttam de ő arra gyanakodik hogy  2 hengerben ahol a gyertyák elégtek ott azoknak a hengereknek annyi lehet?! Majd ez jövő héten kiderül amúgy azért vettem meg ezt a smartot mert nekem csak ilyen környékbeli futkározásra kellene mivel kb napi 20 km-ert mennék vele csak a falunkból a következő városig mert a munkahelyemre vonattal járnék be csak a vasútállomásig mennék maximum vele a legnagyobb táv amit megtennék vele max 50 km lenne oda vissza értem ez alatt én Márianosztrai vagyok és Szob-ig maximum Vácig járnék vele Szobig hétköznapi szinten vácra kb havonta 1-szer. Lényeg az tetszett meg benne hogy még 80 E Km se volt benne és hogy automata és hogy ilyen kicsi kocsi! Motorkódra visszatérve tényleg csak annyi szerepel a forgalmiban hogy 15 még a szerződésen is csak ennyi van de a szerelő mondta ez kamu kód mert nics benne még betű sem így nemtudom ha kell bele új motor esetleg akkor valóban jó e ez a kód és kapok e bele ez alapján egy másik motort? Majd jövő hét szerdán kiderül a kompreszió vizsgálat után mi a helyzet vele?! Köszi a hozzászólásokat!