Kovacsek Nikoletta Creative Commons License 2024.03.11 0 0 8050

Köszönöm kérdésed, még mindig fájdalommal élek, de sokkal kisebbel, mint korábban, illetve a görcsöt már kevésbé érzem és rövidebb ideig is tart. Egyszerűen nem értem, hogy miért nem múlik el, ha mar nincs ott semmi...

Utoljára novemberben voltam Hornok doktornál, akkor azt mondta, hogy repedést nem lát, de szűkület alakult ki, ami miatt fáj székeléskor és utána. Adott egy műanyag eszközt, amit szerintem tükrözéskor használnak, azt mondta, azzal tágítsam hetente kétszer. Második alkalom után jobban fájt, mint előtte, úgyhogy nem használom.

Úgy volt, hogy január végén megyek hozzá kontrollra, de sajnos nem rendel Hornok doktor, mert beteg. Szerencsére az általa felírt kúp receptje megvan és a háziorvosom felírja. Most nem tudom, hogy merre tovább, mert lehet, hogy Hornok doktor már nem is fog rendelni. Itt a városban nincs proktológus, sebész főorvos van, aki proktológiával is foglalkozik, gondoltam, hozzá elmegyek. Több ismerősöm is jár hozzá aranyér, repedés problémával, olyannal is beszéltem, akit ő műtött végbéldaganattal, mindegyikük jót mondott róla. Régebben repedéssel vizsgált engem is, de a kórházi szakrendelésen, nem magánban, akkor Aurobin kenőccsel bocsátott utamra...

Te hogy vagy?

 

Előzmény: Adad-nirari (8043)