Léna007 Creative Commons License 2024.03.06 -1 0 37864

Rebecha, ti melyik lakott sziigeten voltatok? Én is várok pár bővebb mondatot tőled....

Mi most egyelőre egy évvel korábban Dhigurah mellett döntenénk, mert jókat olvastam , láttam róla és a hosszú homokpad végig turista strand, ilyen helyre nagyon rég vágytam, egyelőre ez a sziget tetszik nagyon. Szóba jön még Thoddoo, Ukulhas is, meg Dharavandhoo, ez utóbbi nem a legszebb sziget, de itt még jobb vízalatti világ van, mint Filitheyonál, elképesztő képeket láttam. Dhigurahnál meg szoktak mantákkal, delfinekkel úszni és a cetcápa sem ritka. De nekünk novemberben kell leadni egyszerr eminden kollégának a szabadságkérelmet, utána jön az ereszd el a hajam, ha ugyanott akarunk menni, mert egyszerre csak egy mehet el. Az idei utat úgy tudtuk augusztusban lefoglalni, hogy minden egyes kollégának nyilatkozni kellett írásban, hogy ők akkor ott nem akarnak szabit, szóval nekünk nagyon nehéz az év eleji időszakra utazást foglalni és ezért most kb. nyár közepéig, végéig még csak szóba sem jöhet tervezés.