For-dzsi Creative Commons License 2024.03.01 0 0 145741

Ebben van igazságod, nyilván mindig benne van az edzőben a kockázat, de 2 szezon alatt EtH-nak illene játékban mutatni valamit. Én alapvetően türelmes fajta vagyok, de sajnos nem olyan foci van, amit szívesen néznék. És még nyomokban sem látni, hogy mit akar a játékosoktól. Eshetőleges, egyéni megoldásokra épül a támadójáték, a védelem lyukas, a középpálya meg nem dominál. S hozhatta a kiszemeltjeit. Persze vannak sérülések, de akkor is, ez nagyon kevés.

 

Pottert példaként hoztam, hogy egy alsó középcsapat tehetségesnek tűnő edzője befürdött egy nagyobb csapatnál. De Zerbi - nyilván most divatos név - faszán összerakta a csapatát, miután szétszedték a középpályáját. Tehát nemcsak az van, hogy szerencséje volt egy jó állománnyal, hanem valószínűleg a játékrendszere is jó. S ötletes, labdabirtoklásra épülő focit nyomat. Minden nagyobb csapat edzője nyilatkozza, hogy nehéz ellenük játszani. Tuchel balhés arc és vándormadár én ezért tartanék tőle, Pochettino meg korábban nem kellett a klubnak, így a cselszkis szezonja után, hát nem is tudom, és még élő lesz a szerződése, ha nem rúgják ki... amúgy nem lenne vele bajom. 

Előzmény: nistelrooij (145738)