saválló Creative Commons License 2024.02.15 0 0 119216

Nem vagyunk egyformák, így az igényeink is lehetnek változóak.

 

Van aki punnyadni megy tengerpartra, és az AI-t kihasználva 1 hétig csak eszik, és főleg iszik mivel az "ingyen" van.

Ha azonban az ember belegondol annyiért itthon is lehetne bőven enni inni 1 héten keresztül valamelyik hotelban.:)

 

Én az első egyiptomi utam alatt bevállaltam 2 napos Kairo + Luxor + hajós túrákat ( már mittomén minek csúfolták anno a szigetet ahová mindenkit vittek ), és még volt idő strandolásra, pihenésre is.

Igaz minden nyaralás alatt voltunk többféle fakultatív kiránduláson, különböző hajós/sznoris túrákon, sivatagi/beduin falu látogatás+stb..... Sharm El Naga, még 1x 2 napos Kairó, majd még 2x Luxorban....meg mittomén már.

 

A legutolsó Luxor augusztusban brutál volt, még az arab sofőrünknek is melege volt, 53 fok....mutatta az autó hőmérőjét......ha nem álltál árnyékban megfőttél a saját levedben a napon, de kibírtuk nagynehezen.

 

Nekem is voltak kollégáim akik azt sem tudták megmondani hol, melyik hotelban voltak, mert csak ettek ittak 1 hétig ráadásul olyan is volt aki csak a klóros medencében fürdött, mert ott lehetett a vízben is inni a medencebárban.

Se tengerben fürdés sem fakultatív.......minek ha van kaja+ pia.

Előzmény: Durian Mochi (119214)