Fricu1 Creative Commons License 2024.01.29 -3 0 31840

De, pontosan erről van szó!

Az ellen nem tehetek, ha nem akarod, nem akarjátok tudomásul venni a való élet történéseit.

Ha gondolod olvasd el ezt a cikket:

 

https://mandiner.hu/kulfold/2023/01/soros-gyorgy-kelet-europa-agyutoltelek-nato-europai-unio-kulfold-haboru

 

ebben hivatkozik (én már két éve megírtam, az eredeti forrás megjelölésével - erre kellett plusz egy év az újságírónak...) ezekre a mondatokra:

 

"Az Egyesült Államokat nem kérnék fel arra, hogy a világ rendőreként viselkedjen. Amikor cselekszik, másokkal együtt teszi.
Mellesleg, a kelet-európai élő-erő és a NATO technikai képességeinek kombinálása nagymértékben növelné a partnerség katonai potenciálját, mert csökkentené a NATO-országok számára hullazsákok kockázatát, ami a cselekvési hajlandóság fő korlátja."

(az én fordításom az eredetiből)

 

Elég világos beszéd?

 

Tehát a nato országokat főként az tartja vissza az orosz elleni inváziótól, hogy nehéz lenne otthon kimagyarázni a sok saját ember-áldozatot. Mindjárt más a leányka fekvése, ha helyettük fel lehet áldozni a sötét keletieket - azokért nem kár.

 

Már polkorrekt nevet is kapott ez a szemétség: proxi-háború!

 

Miből gondoljátok, hogy az ukrán után - csak elfogynak egyszer - nem mi, a lengyelek, románok és a többi következünk?

 

És még egyszer:

 

1993! Mi még nem is vagyunk Nato tagok, meg a többi szoci sem.

Ha nem látod, nem ismered fel, hogy szóról-szóra EZ történik ukrajnában, akkor feladom, nincs több érvem.

Előzmény: karul (31793)