Eolomea21 Creative Commons License 2024.01.18 -2 1 6268

A ba'bos Andersen-filmekre en sem tudtam [eddig] raszanni magam.

 

Egyetertek - sok UFO epizod zsakutcaba vegzodik, ill. nem fejlodik tovabb (mint pl. az idegenek karaktere). Es valoban, ritka a "happy end"-es resz. Ennek ellenere szamomra az UFO nem pesszimista - inkabb realista.

 

En amugy is inkabb a latvanyvilaga miatt szeretem - ami viszont (hja, azok a jo 60-as/70-es evek jovobe vetett optimizmusa!) pozitiv: hatalmas fejlodes [10 even belul holdbazisok!], "space age" stilusu, szemrevalo butorok es formak (az utobbit nem csak a lakberendezesre ertem ;) - es, legfokeppen, sziporkazo szinek! Es na persze a csodas Gabrielle Drake!! :D

 

A lila haj/paroka - a holdbazisos noi szemelyzet oltozekevel egyetemben - nekem tetszik. Amugy is az UFO-s kulonleges hajviselet az Orion egyen-hajviseletere emlekeztet. (Erdekes, hogy az UFO-ban hogyan valtozik pl. a csinos Gabrielle Drake [Lt. Ellis] hajviselete es sminkje: (a) a Holdon szolgalatban: lila haj, alapos smink, egy-egy gyongyocskevel a szeme sarkaban (b) a Foldon, hivatalosan: termeszetes barna haj, minimalis smink (c) a Foldon maganidoben: termeszetes haj, nulla smink.

Előzmény: motyo_1999 (6266)