edula2 Creative Commons License 2024.01.02 0 0 154694

Tenyleg nem ertem. Annyiszor elmondtak. A kutya egy dolog (bar hiaba zarjak be oket a hazba, ott is rettegnek; van amelyiket nyugtatozni kell), de elpusztulnak a buvohelyukrol teli hidegben ejszaka elmenekulo madarak. Egy mehesz cikket lattam, hogy a mehek is elpusztulhatnak. En Voroskonel voltam, amikor akkora agyudorges szolt a hegyeken keresztul, hogy en majd kiugrottam a borombol (pedig en TUDOM, hogy mirol van szo). A vaddiszno talan nem tori a labat a menekulesben, de az ozek es a szarvasok? A kutyam is majd vilagga ment, pedig o nem fel (egyelore) a tuzijatektol. (Viszont az osszes korabbi felt. Nem tudom hany szilveszterem telt azzal, hogy lihego, rettego kutyat probaltam lenyugtatni.) Persze ez csak annak a resze, hogy kikoltozom a Dunakanyarba, kivagom az osszes fat, lekovezzem a kertet, kovetelem hogy asztfaltozzak le a Duna-partot, tegyenek kozvilagitast a Natura 2000-be, "hiszen nem Mucsarocsogen elunk". 

Felenk iden kicsit jobb volt, mert egyetlen kozeli szomszed sem bulizott (vagy nem itt), de nem tudom, hogy jovore hogy lesz. 

Előzmény: Tharkus (154690)