sugark Creative Commons License 2023.12.23 0 1 211

na Karácsony mindjárt itt, én meg ezeket írogatom, ja, hogy kiírogassam magamból a feszületet...

 

na Aqua 3. eset

 

2023 December 20. AKG/Samsung headset, Rendelés azonosítód: 3307103

 

Egyszerű, headset, van raktáron 1 darab, személyes átvétel Karinthy utca.

 

Na átveszem, egy tökre gyűrött műanyag "gigapack" csomagolásban, nem Samsung, nem AKG feliratú zacskóban.

Ez nagyon gyűrött de utolsó darab, megnézem a zacskó tetejét, le van hegesztve, jó, szóval akkor bontalan, OK, átveszem.

 

Másnap, otthon látom, hogy az zacskó alja ragasztócsíkos, nyitható-csukható. Könnyen nyílik.

Látni, hogy ezt már valaki már szétbontotta, majd visszahajtogatta és visszacsomagolta.

Ha nem is használt, de nyilvánvalóan bontott.

 

Na felhívom az Aqua-t, hogy én ezt most visszaviszem és cseréljék ki egy bontatlanra.

Aqua: nem úgy van az, majd a bolt megvizsgálja, jegyzőkönyvet állít ki, és 14 nap múlva elbírálja.

Én: mi van? nem meggondotam magam, nem a pénzem akarom vissza, hanem egy higiénikus, bontatlan headsetet akarok a pénzemért.

Aqua: miért nem néztem meg ott helyben?

Én: megnéztem és rosszul ítéltem meg. Be vagyok csapva? Sehol nem írták hogy BONTOTT.

Aqua: nem tud segíteni, menjek be a boltba majd ott folytassam.

Én: nem akarok Karácsony előtti napon 50 embert feltartani és ott kardoskodni az igazamért. Kérem, beszélje meg a Karinthy bolttal, hogy megyek cserére, és ne ott kelljen előadni a storyt.

Aqua: ő ilyet nem tud, csókolom



Kérdem, ha Csomagpontra kértem volna a csomagot, akkor mit mondanak?
Látom, hogy bontott a csomag, akkor mit csinálok? Csomagponttól való távozás után, reklamációt nem fogadunk el?

ÁSZF, https://aqua.hu/aszf.html
Nem illeti meg az elállási jog a Fogyasztót a csomagolásból kibontott és, vagy ki/felpróbált olyan testnyílásba (fül, orr) helyezhető (higiéniai) termék, illetve minden olyan termék esetében, amely test nedvvel érintkezhet, azt felszívhatja. Ilyen termékek: Fül nyílásba helyezhető fülhallgatók.

Frankó!
Ebből hogy jövök ki?

Na ennyi.

Most hogy ezt a 3 esetet leírtam, a vérnyomásom is helyreállt.

Kedves Fórumozók és kedves Aqua Computer
Kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet!

Krisztián