stempi Creative Commons License 2000.05.04 0 0 3656
Sziasztok!

Elsodort engem is a munka, de mostmar ratok is figyelek (neha). Csak ezt az oldalt neztem at es szomoruan vettem tudomasul, hogy megint osszeugrasztott titeket az a valaki.
Wazull: orom volt olvasni a hozzaszolasaidat. Tartalmasak voltak, de ahogy mar emlitettek: hosszuak. Ha megkerhetnelek, ne idezz be, csak hivatkozz a hozzaszolo nevere es a hozzaszolas szamara. Csak 1 5let volt reszemrol. Ettolol fuggetlenul koszonom az informaciokat. Boutnak is!
Hianyolom Laja-t es Alexfux-t. Nem tudjatok mi van veluk? Mivel az elmult hetekben csak ritkan tudtam feletek nezni, nem igazan potoltam be a terjedelmes anyagot. Ha tudtok valamit roluk, koszonettel vennem a tajekoztatast.
Egy kicsit magamrol: penteken kaptam meg a szovetsegem elnoketol az ertesitot, hogy mikor es hol kell jelentkezni danvizsgara. A gyasznap: jul. 15-e. Huuuhhh! Gyomorgorcs mar most jelentkezik, ha a vizsgara gondolok. Meg akarom csinalni, mert 11 evesen megfogadtam magamnak, hogy legkesobb 2000-ben megszerzem a dant. Nem kritizalni, nem ezert irtam le, csak meg akartam veletek osztani! Most mar csak edzeni kell ahhoz, hogy a gyerekkori e'nemmel szemben teljesitsem a kotelessegemet.
Frankienel en is tanultam par honapig jodo-t es batto do-t. McKoy-hoz is volt szerencsem: a tanitvanyom noverenek volt az edzotarsa es neha osszefutottunk itt-ott.
A regi hozzaszolok eltuntek teljesen?
Ahogy atolvastam ezt az oldalt egy csomo hozzafuznivalom lett volna, de inkabb melozom, hogy legyen idom olvasni titeket.
Ha meg egymast torkat mardossatok, ugy tegyeteke, hogy szetcsapok koztetek ;)))))))!
stempi a (jelenleg) napfenyes Szegedrol!