SATURNEMBRYO Creative Commons License 2000.05.03 0 0 47
Najó!

Szóval, 3 ember (mégpedig: John Garcia - a stoner, Zakk Wylde - az alkoholista, és Pete Steele - a szexmániás) felkerülnek a mennyországba, mert meghaltak, hááááá.

Na és akkor ott Szt. Péter közli velük, hogy na jó van gyerekek ez itt a mennyotszág, itt minden király, úgyhogy be is zárlak titeket, egy-egy szobába 5 évre, ti meg csak mondjátok meg, hogy mit akartok a szobátokba.

Hájjó, mondja Zakk: Nyomdd tele a szobámat piával, tequilával black labellel, stb... -ok felele Szt. Peter

Na oszt Peter emeber néked mit nyomassak szobádba, há legyen ott nő - sok - szőke - bombázó...

ok

És Garcia te mit kérsz szobádba. Figyelj Peter nekem nem kell más csak egy rakás joint-grass-herb-spliff,stb.

Ok emberek - nesze

oszt eltellik 5 év...

Szt Péter megy ajtókat nyitogatni, megy is az alkoholista Zakk-hez, nissa az ajtót, erre Zakk rohan kifelé szanaszét hánnya a mennyországot és asszonygya fúj pia, nem kell több áhh elegem, van straight edge leszek.

Peter Steele-lel valyon mi van? Hát ő is szabadul ki szobájából ordítozva, hogy nem kő nekem már nő, leszek én szerzetes, ehh.


Akkor nézzük meg Garciat: Hé ember milyen volt kérdé Szt. Péter, mire ráront Garcia, a következőket hebegve:

ÖNGYÚJTÓ, ÖNGYÚJTÓ, KINÉL VAN, AGGYATOK MÁ!


END

Előzmény: Albatross (46)