képbíró Creative Commons License 2023.12.07 0 0 23517

Bocs..leirtam, de elvitte az indexet a cica....

Junius végén kellene eljutnom Firenzébe. kb 4-5 nap. Ekkor van a "Grande Partenza" A Tour De France innen rajtol. Pénteken csapatbemutató, szombaton rajt.

Az olaszok megvesznek az országút bicajért.....4 sizeszont húztam le a Dolomitokban, de jártam másfelé is olaszországban.

A jegyet -és a szállást-Januárban meg kell vegyem.

Repulni nem szeretek, kocsi kizárt-Miskolci vagyok, 1000 km.....

Az osztrák vasutak közlekedtet járatot, éjjel.

A Máv-tájékoztató-mint a Máv......(Érdeklödjönugyfélszolgálatunknál) De van , Kelenföldröl indul.

Azaz, vagy átszállás bécsben, vagy rácsatolnak kocsit, de ezt kétlem, mert 3 osztály van- fekvökocsi-prémium-business.

És a pályaudvar a belvárosban van.

kb a repjegy ára. a prémium class,22.00 takarodó, reggelivel. Amugy is nézek néha vonatos videokat youtubon :-) De szinte sosem utazom.

Viszont-Florance túristacélpont, erre rájön 50-100 e fanatikus olasz. Giga tömeg lesz, és azt annyira nem bírom. Ezen kivül még 3 napot rádobnék, turistáskodásra. Rimini-be mennek, San Marinon keresztül. (pontos utvonal még nincs közzétéve) 

Tehát-a közelben, Rimini felé, egy kistelepülés is szóba jöhet, ahol van valami érdekesség-bármi. 

Szóval-a kérdés, az expertektöl-érdemes e ebbe belevágnom. Nem pénz kérdés-nincs korlátlanul-de egyszerűbb szálloda, olasz ellátás, árak, hétköznapi szinten, nem gond.

Járt valaki ezen a vonalon? Mit kell tudnom Firenzéröl. Mert olvasni hideget-meleget-mindenröl.....

Anno, mikor Korzikára mentem, szintén a fórumon, kaptam sok valóban hasznos tanácsot-amit-sehol nem lehetett fellelni.

Köszi

Előzmény: onlyread (23516)