marhadoktor Creative Commons License 2023.11.12 0 0 48499

Sziasztok! 

Alanti szöveget írtam a Modus fórumba, gondolván, hogy már csak franciák érdekelnek.

Aztán eszembe jutott, hogy Multipla is van 1.6os benzinessel.

Mondjuk Romániában nagyon kevés van belőle, azért elgondolkodnék rajta.

Érdemes nekem egy 20 éves benzines olaszt bevállalni? Esetleg komolyan vehetném a korai 1.9es JTD motort?

 

"Jó estét mindenkinek!31 éves dízel kombi Mercim mellé keresek egy szaladgálós autót (tudjam az öreget kissé pihentetni és helyrepofozni).Már mindent is megnéztem az elmúlt 2 hétben. Foswágent nem veszek (volt már Golf meg Transporter, nem szerettem egyiket sem), Opelek nem izgatnak (kocka Corsa volt kettő), Fiatok kicsik (a Multipla meg nagy), Ford nem kell. Lassan már Dacia fele kacsintgattam (egy kevéskilométeres Logan végülis nem lenne teljesen rossz, de ferdehátú kell) , de épp ma jöttem rá, hogy szinte hasonló évjáratban a Renault mennyivel kényelmesebb és minőségibb cuccokat csinál. Láttam is ma Modust meg Sceniket is a helyi autópiacon - Csángóföl, Bákó).Itteni piacot (netet is alaposan) átböngészve az én költségvetésembe egy közel 20 éves benzines Renault fér bele. dCI motorokat nem merem megkockáztatni, én még a mechanikus adagolós, előkamrás Merciken szocializálódtam, 1.9 dTi dízelből meg csak egy Sceniket találtam egész Romániában.Ha szabadna, azt kérdezem tőletek, hogy mit érdemes megnézni egy közel 20 éves francia benzinesen?Bármi érdekel, komoly mennyiségű információt vagyok képes feldolgozni, köszönettel veszek minden hasznos, ide kapcsolódó infót.Előre is köszönöm!"