Eszti- Creative Commons License 2023.11.05 0 0 3636

Nem a főtengely jeledò a hibás.Kb ott tartok h nem érdekel az útò úgy ahogy van felgyújtom. 8szerelőnél járt konkrétan sehol semmi hiba mindent mindenhol bemértek . De mind cserélt valamit mert szerintük "biztos H ez a hiba". Amik cserélve lettek főtengely jeladò abbòl konkrétan eladò is van mivel kicserélték egy Delphi gyártmányura de a hiba megmaradt egy másik szerelő azt mondta biztos gyári hibás így az ki lett cserélve egy meyle gyártmányura de a hiba maradt na  ez a szerelő elküldött egy másikhoz aki kimérte a porlasztòkat ahol 2dupla annyi olajat nyomott vissza. Ezek felújitásra kerűltek a nagy nyomásuval és a közös nyomocsőben lévő szeleppel együtt ez a kis mòka 335e volt na erről 3szerelő mondta H biztos ez a gond. Ezek vissza tétele elött egy másik szerelő levette a tankot kimosta kiszárította az össze csövet kipucolta amit egyébként megnéztem valòban koszos volt az üzemanyag és a tank fém szilánkok voltak benne( egyébként csak Shell kúton tankolok soha máshol nem tankoltam bele). Na ez se oldotta meg a gondok. Aztán egy hiunday szerelő a víz hőmérséklet érzékelőt (nem tudom mi a hivatalos neve) cserélte mert H tuti ez a hiba hát nem ez volt. Tegnap én kértem az üzemanyag szivattyú cseréjét hát ez sem nyert.persze üzemanyag szűrő is cserélve lett a porlasztòkkal együtt hiába csak 2hònapos volt. A gond még mindég fent áll melegen ha olyan kedve van nem akar indúlni hidegen semmi gond és melegen se mindég makrancoskodik. Hiba kòd még mindég nincs akkor mérve se mikor nem indúl. Menni megy gyönyörűen nem szaggat nem torpan meg gyorsításnál nem füstől nem ingadozik a fordulat .lassan kezdek kifogyni az ötletekből a pénzből és igazság szerint a türelemből is. 

Előzmény: Hyuing-II (3627)