Paleokrites Creative Commons License 2023.09.23 0 0 465

Pár apróságra azért oda kellene figyelni!

 

pl.:

 

Szóla ismét az Úr Mózesnek, mondván:2. Izráel fiainak pedig mondd meg: Valaki Izráel fiai közül és az Izráelben tartózkodó jövevények közül odaadja az ő magzatát a Moloknak, halállal lakoljon, a földnek népe kövezze agyon kővel.3. Én is kiontom haragomat az ilyen emberre, és kiirtom azt az ő népe közül, mivelhogy adott az ő magzatából a Moloknak, hogy megfertőztesse az én szentségemet, és megszentségtelenítse az én szent nevemet.4. Ha pedig a föld népe behúnyja szemeit az ilyen ember előtt, a mikor az oda adja az ő magzatát a Moloknak, és azt meg nem öli:5. Akkor én ontom ki haragomat arra az emberre és annak házanépére, és kiirtom azt és mindazokat, a kik ő utána paráználkodnak, hogy a Molokkal paráználkodjanak, az ő népök közül.6. A mely ember pedig az ígézőkhöz és a jövendőmondókhoz fordul, hogy azok után paráználkodjék, arra is kiontom haragomat, és kiirtom azt az ő népe közül.7. Szenteljétek meg azért magatokat, és szentek legyetek, mert én, az Úr, vagyok a ti Istenetek.8. És tartsátok meg az én rendeléseimet, és cselekedjétek azokat. Én vagyok az Úr, a ti megszentelőtök.9. Mert valaki szidalmazza az ő atyját vagy anyját, halállal lakoljon; atyját és anyját szidalmazta; vére rajta.10. Ha valaki más ember feleségével paráználkodik, mivelhogy az ő felebarátjának feleségével paráználkodik: halállal lakoljon a parázna férfi és a parázna nő.11. Ha valaki az ő atyjának feleségével hál, az ő atyjának szemérmét fedi fel: halállal lakoljanak mindketten; vérök rajtok.12. Ha valaki az ő menyével hál, halállal lakoljanak mindketten, fertelmességet követtek el; vérök rajtok.13. És ha valaki férfival hál, úgy a mint asszonynyal hálnak: útálatosságot követtek el mindketten, halállal lakoljanak; vérök rajtok. "

 

Itt a szövegben lévő isteni kijelentés kimondottan Izrael fiaira vonatkozott..., senki másra nem kellene átruházni és egyetemessé tenni..., főleg tudván, hogy minden felekezetben van pedofil, homoszexuális, leszbikusi hajlamú...

 

Mára a 21. századra a szexuális dolgokra nézve magánügynek kellene lennie, ám cirkuszi mutatvánnyá vált...

 

Ítélet Istené, főleg egyéni megítéléssel, és nem törhet pálcát senki ha jól értem a bibliai elvet, ám az erőszak, a gyilkosság, a felbújtás, az emberiség ellen elkövetett bűnökre ott a jog, a bíróság és a végrehajtó ítélethzatal... Ami sajnálatos tényező a hamis félrevezető magatartás...

 

 

Előzmény: Kútásóóó (461)