kirsan Creative Commons License 2023.09.01 0 5 3224

Remélem sikerül levonniuk, vagy ha nem igényt tartaniuk rá. Minden szállás olcsóbb, ha nem ingyenes lemondással foglalják. Igen nagy kedvezményt adnak rá a szállások, ha előre lefoglaljuk, és "megígérjük", hogy nem mondjuk le. Aki az ingyenes lemondás lehetőségén spórol, az igenis fizesse ki, ha nem mondja le időben. A foglalási időszak alatt nem lehet tudni, hány ember nem foglalt ott azért, mert már le volt foglalva, és semmi garancia arra, hogy lesz valaki, aki helyetted odamegy. vagyis az nem rád tartozik, hogy ki tudja-e adni másnak, vagy sem. Mi két hetente járunk hotelbe. Pont tavaly kerültem ilyen helyzetbe, pedig nálunk halál eset volt, és nem tudták volna levonni az összeget, és én mégis kifizettem a hotelt, hogy ne legyen kellemetlen. Csak az étkezés árát nem fizettem ki, mert azt nem kellett elkészíteni. Lehet, hogy a szállásadók nem írnak ide, de biztos vagyok benne, hogy mindenkinek ez a véleménye. Arról nem beszélve, hogy legtöbbször inkább a magasabb árat fizetem, a lemondás lehatőségével, ha nem vagyok biztos abban, hogy el tudok menni. De az, hogy inkább máshová mennék, az szerintem felháborító. Miért nem gondoltad át még egyszer.

Előzmény: Nemtudommitirjakide (3222)