Dr Dee Creative Commons License 2023.08.22 -2 0 289185

"Meglehetősen ritkán nézek bele a Vidám Vasárnap című adásba de csak azt magyarázzátok meg nekem, hogy egy ilyen semmilyen kisugárzással nem rendelkező alak, mint N.S., aki vagy 30 év után sem tud hebegés nélkül beszélni, hogyan tud ennyi embert megvezetni?"

 

Betanult, ördögi retorika. Bevarázslás. Sajnos sok közösségben használják,tudadosan, illetve tudatlanul.

 

 

" Olyan dolgokról beszél, mint a szent szellem..stb.

Meg Krisztus urunk azt mondta vala... Kérdem én a hülye ateista, hogy amikor vándorolt a sivatagban és mondott valamit, akkor a tanítványok előkapták a plajbászt és rögtön leírták, ami természetesen meg is maradt az utókorra , hogy az ilyen emberek idézhessék."

 

Mennyit időt töltött Jézus az apostolokkal? Éjjel-nappal együtt voltak. Szerintem elmesélte nekik. 

Visszakérdezek. Arról ír a biblia, hogy wc-et Jézus? Nem ír, de  biztosan csinált olyat.Sorolhatnám, hogy mik nincsenek leírva az igébe. Szerintem ez az irány a hitetlenség irányába vissz ha ilyeneken gondolkodunk.

 "Vagy az apostolok levelei, megmaradt egy levél is? Nem ?Akkor mitől hitelesek?"

 

Azt gondolom, hogy a bibliába az került bele amit a teremtő Isten. akart, hogy belekerüljön. Igen fennmaradtak levelek.

 

 

"Na csak nyavalyogtam egyet."

 

Szerintem nem nyavalygás ez, hanem kérdések vannak benned amiket feltettél. Ne hagyd abba, jó ez, fontos ez.

Előzmény: Diótörő (289182)