Drotszamaras1 Creative Commons License 2023.04.28 0 0 117159

Ma reggel volt két kollégám is egyszerre . Szól 3 -an indultunk el reggel az adományokétt . Amit eddig 2 kanyarban megcsináltam , abból így most 4 lett 🤦. Aztán az ottani lányok össze rakták azt amit a Váci hajléktalan szálló kap ,de ahhoz még szokott jönni dobozos leves vagy második féle is . Eztán árút 1 kanyarban el bírtam vinni eddik , mos az is 2 lett . Persze már menni is kellet volna területre is , ott toporzékoltak merre vagyok . Ahogy vissza értem a központba a két tanoncot felkülgtem a fő titkatnőhöz , én meg telefonáltam neki . Adja oda a Dacia kulcsot s takaríttassa ki velük kívül belül s a motorteret is . Én meg jóbb 1 be felvettem egy hölgyet s mentem vele Gödre . Aztán amikor vissza értünk , még a két tanoncs mosogattam a Dáciát . Én oda mentem s bele néztem a motorhaztető belsejét , s  csak annyit mondtam  : Fiúk ez van még mit takarítani . Én meg megint mentem egy kört másik két nővel . Én hoztam vittem a nőket ,a fiúk pedigy 12 re csili vilire csutakolták a Dáciát . Aztán mondtam a fiúknak hogy menjenek megint a tikarnőhöz . Mert említtette ,hogy egy emelet helységből le a födszitről meg fel kellene vinni 2-3 szekrényt . Én is be jutottam a fő főnökasszony elé . S csak annyit mondott : Engem az otthoni lányok nagyon akarnak s el is enged , és a szerződésemet sem modosítja . De ezalatt az egész héten meg is érti miért akarnak a lányok vissza . Én meg vissza kérdeztem : No és miért ? Mosolygott s ennyit mondott : Te egy nagyon kevelhető ember vagy s odafigyelsz mindenkire és mindenkire  . Szóval te nagy sikert arattál az itteni lányok közt is , gondolom a bölcsiben még nagyobb a sikered . De egyet kérne még tölem ,ha lehet (?). No most voltam bajban  , mit akar tölem úgyan 🤔. Csak azt ,hogy az 5 ember ő úgy akarná ,hogy heti váltásba legyenek , de ha valamelyik beteg vagy szabin van akkor jöjjek el hozzájuk az autóra . Ebbe bele megyek e ?  Nos azt mondtam : Nos ez megbeszélném az otthoni bölcsis lányokkal ha lehet s kedden adnék választ . Látszott rajta ,hogy a válaszom meglepte , de azt mondta jó rendben de Kedden várja a hívásomat . S aztán azt mondta ,hogy menjek is haza 1 kor . Mert ő megnézte a napi programot ,kért e valaki valahova szállítást . S csak Vác belterére volt 2 kanyar azt a két fiú felváltva megcsinálja . No én ezután elköszöntem tölle s még vagy 40 ajtó mögött tartozkodő högytől  ( lett is bőven 13 óra ) . A fő tikarnő pedig egy csomagot is adott ( csomag tartalma egy üveg vörösbor s egy merszi csoki ) , nos ezekszerit valam tényleg jól csináltam ott is ( ja 💋is kaptam ) .

Előzmény: Drotszamaras1 (117158)