noa Creative Commons License 2000.03.31 0 0 1186
Szia Meli!

Annak idején mikor a Bromo-tól hányingerem volt, a gyógyszerész keresztszüleim azt monták, hogy egyetlen dologgal lehet veszélytelenül ellensúlyozni, és az a közönséges B vitamin (terheseknek is ezt adják hányinger estén :-))). Vegyél a patikában, de mond meg mire kell, az adagolás miatt.
Ami a férjedet illeti, miért nem visztek otthonról, ha izgulós típus? Éppen a Pap doki mondta, hogy a Férfiak 10 %-a egyáltalán nem tud helyszínen produkálni, ezért van lehetőség mindenhol otthonról vinni. Akkor már ti magatok nyugodt körülmények közt kitapasztalhatjátok, mi a legbiztosabb módja a sikernek. Mindenesetre szerintem azt szuggeráld szegénybe, hogy NEM BAJ, ha most nem sikerül, mert máskor is lehet menni, hogy ne érezze ezt a "most vagy soha" hangulatot. Én nő létemre is megértem őket, mert emlékszem, hogy különböző buszos kirándulások alkalmából mindig csak öt percre álltunk meg pisilni. Nekem mindig nagyon kellett, de mivel tudtam, hogy csak öt perc van, egyszerűen nem ment, pusztán a tudattól, hogy sietni kell. Szóval ez is valami ilyesmi lehet...

Előzmény: Meli (1185)