Rumcice Creative Commons License 2023.03.20 0 0 184389

Rákerestem, 795 Nm-rel elektromos drag 3-as, nem tudtam, hogy ilyen is van. 30 millió az induló ára. A típusjelzésből azt se tudtam volna, milyen alakú autót kell keresni. Rendszám azért kéne legyen rajta, nem?

 

https://www.bmw.hu/hu/all-models/m-series/i4-m50/2021/bmw-i4-m50-highlights.html

 

Sportos teljesítmény, amely felvillanyoz: a BMW i4 M50 az első olyan jármű, amely a BMW M innovációs erejét és a BMW i erényeit ötvözi. A két világ találkozásából létrejött, tisztán elektromos meghajtású BMW i4 M50 mozgatásáról két BMW M eDrive motor gondoskodik, amelyek Sport Boost módban elképesztő, 544 lóerőnyi (400 kW) teljesítményt bocsájtanak rendelkezésre – a BMW M modellekre jellemző dinamizmust ráadásul eleddig soha nem tapasztalt formában prezentálják. A merőben újszerű, abszolút emissziómentes vezetési élményt a jármű progresszív dizájnnal fejeli meg, amelynek köszönhetően az autót körüllengő atmoszféra egyszerre sportos, exkluzív és ultramodern. A BMW M első tisztán elektromos Gran Coupéjaként a kivételes, kategóriateremtő jármű tekintélyes hatótávjával, luxus szintű térkínálatával, valamint intelligens hálózati megoldásaival nagyszerűen teljesít a mindennapokban.

Előzmény: Stratonicus84 (184388)