Ayrton64,5 Creative Commons License 2023.03.07 -1 0 24590

Szerintem az a logikai ellentmondás, melybe a római kat. kerültek az LMBTQ-val kapcsolatban egy nagyon régi hibából származik. Abból, hogy a csecsemőket megkeresztelik, illetve a csecsemőkeresztelkedéshez valamiféle tanszcendens (szentségi?) jelentést társítanak. Ezért aztán az LMBTQ csecsemőt is felveszik Krisztus Misztikus Testébe, tehát ha már egyszer felvették, akkor nem lehet a keresztelést meg nem történté tenni. A baptistáknál, az adventistáknál, vagy Jehova Tanúinál ilyen logikai ellentmondás nem keletkezhet, ugyanis ők csak felnőtteket keresztelnek. Tehát az egyháztörténelemben vissza kell menni egészen odáig, amikor a csecsemőket keresztelni kezdték. Úgyhogy az a teória, ami szerint CSAK a II. Vatikáni Zsinatot követő pápák érvénytelenek, szintén következetlen, mert a legtöbb pápa egyáltalán nem a Jézus alapította gyülekezetnek a "helytartója". Valahol a világban léteznie kell egy csoportnak, amely Jézus halála óta folytonosan képviseli Jézust, csakhát ez a csoport a világ szeme elől el van rejtve (Ézsaiás 45:15). Nekem az a véleményem, hogy a mostani idők tömeges elmebetegségei (Covid-19, LMBTQ-őrület, transzhumanista fantázia, stb.) felfoghatóak úgy, mint az emberiség elméjére borult egyetemes sötétség. Ilyen lebutulás eddig még nem volt és soha nem volt ennyire egyetemes. Ahhoz hogy megtudjuk, ki ez a szervezett, kétezer éve folytonos csoport (szerintem ezt még ők maguk sem tudják), ahhoz azt kell megnézni, kik azok, akik 2020-tól következetesen ellenzik az oltást, az LMBTQ-t meg a többi baromságot. 

Előzmény: Ayrton64,5 (24583)