Laja1 Creative Commons License 2000.03.08 0 0 3010
hiryu :

Szerintem attol, hogy lementel az elso edzesre mar attol is karatekanak nevezheted magad (pedig meg egy technikat se tudsz, meg falapokat se tudsz osszetorni)

A karateka kifejezes szerintem a tanulokra vonatkozik es a 0. kyustol az akarmeddig ezt ra lehet mondani mindenkire. Aki mester arra mar nem azt mondjuk, hogy karateka, hanem azt, hogy karate mester.Ennyi(Szerintem legalabbis)

Dlala :
Gondolj az utcan szxro emberre....Annak se mondott konficiusz semmit, mert latta, hogy pusztaba kialtott szo lenne, es csak felbosszantana magat vele.
:-D

En sem torodom az utcan a dolgukat vegzo idetlen emberekkel... ;-) te se torodj vele...

Choy-Lee-Fut :
sose ertem meg ezt a hozaallast :( Nemhogy orulnenek neki, hogy itt mar jelen van a stilus es csak fel kell venni az oktatoval a kapcsolatot, ehelyett azt firtatjak, hogy :
- kitol tanultad ? ki volt a mestered ?hogy mereszeled ezt tanitani ?
Ez baromsag. Inkabb oda kell menni es azt mondani :
ti is choy ? nahat! mi is. itt van a nagymester, ezutan gyertek el ti is a kozos szeminariumokra es kozos edzotaborokra, es lepjetek be szepen a magyar Choy-lee-fut kung-fu szovetsegbe (es fizessetek be a tagdijat ;)
Nem tok mindegy, hogy eddig mit tanultak ? Az a lenyeg, hogy szeretik a Choy-t es lepjenek be a Choy szovetsegbe, hogy egyseges lehessen itt magyarorszagon a rendszer...
Vagy nem ez a lenyeg ? :o

Előzmény: hiryu (3004)