zz88zz Creative Commons License 2022.09.12 0 0 96553

Neked akkor Flat néven van a kikapcsolt frekvenciavágás.  Pedig próbáltam képet nézni az erősítőről, ott full volt írva. A low pass az az LPF (aluláteresztő szűrő), high pass meg a HPF (felüláteresztő) szűrő. Akkor Flat-ben kellene hagynod egyelőre, de ahogy írtad, nem változik semmit a hang, akkor valószínűleg a fejben lesz elállítva (hacsak nem az erősítővel van valami gond).

Ahogy nézem, ez a fej tudna direktben hajtani egy kissebb mélynyomót erősítő nélkül is a hátsó hangszórók helyett.

A menüben az Audio beállításokban van olyan hogy Subwoofer1, ott lehet a subot bekapcsolni. Az milyen állásban van? Ha off-on akkor próbáld meg a normalt, vagy fordítva.

Az SW controll állítási lehetőséget a SRC/Off gomb hosszan nyomva tartásával lehet előhozni (3:50-nél https://www.youtube.com/watch?v=25UBHO9HXHw&ab_channel=TOTSAMUISUETOLOG)

Ott a REAR-SP lehet a full-on van, de a PREOUT meg lehet a SW-n van attól és nem a REA-n.

Én ezeket nézném meg. Kicsit fura nekem ez a pioneer menürendszer, de másnak lehet jobban átláthatóbb. 

Előzmény: nagyl2522 (96550)