vaspapucsok Creative Commons License 2022.08.31 0 0 32728

Köszönöm a válaszod!

Mivel régóta nem szörföztem ezért érdeklődöm és mindenféle fórumot olvasgatok , elég sok információt be lehet így gyüjteni. Elég nehéz választani annyiféle jó deszka és vitorla van. Én amúgy egy olyan igazán mindenes cuccot keresnék sajnos csak használt jöhet szóba, olyanokat amivel le tudom fedni itt a keleti országrészben előforduló szelek nagy százalékát.  És olyan vitorlát max 2 db-ot . 6 és 5 négyzetméter körülit. Olyan hajót ami viszonylag kis szélben is már hamar megsiklik de erősebb széllel is még egy kisebb akár  4.7 körüli vitorlával is kezelhető marad. az ettől erősebb szelekben , én már nem megyek vízre. Szeretnék könnyedén siklani , fordulni ,néha ugrani egyet kettőt  egy két egyszerű  trükköt csinálni és kész. Van most egy 2008-as Lorch glíder 105  freeride deszkám , ezt a holnapi naoTisza-tavon vagy Nyéki tavon kipróbálom. Viszont újra rá kell most éreznem a szörfözésre élvezetére , remélem hamar meglesz.. Faceebookon ámúgy milyen csoportban mennek a szakmai beszélgetések?

Előzmény: vau1111 (32727)