caixa Creative Commons License 2000.02.09 0 0 52
Mint egy masik topicban is kifejtettem, nekem kifejezetten a szoros mellkasu ferfiak tetszenek. Persze, nem szoktam kirugni a csupasz mellkasu, amugy vonzo jelolteket sem, marmint ezen az alapon.
En, mint lany eleg szerencses vagyok, mert nem orokoltem apam rendkivul szoros alkatat /lany feltestveremnek pl. sok problemaja van ezzel/.
En pl. gusztustalannak talalnam, ha a partnerem az arcan kivul barhol borotvalna magat /sot, nekem a borostas ferfiak tetszenek/. Biztos, hogy rabeszelnem a fiut, hogy ne borotvalja magat tovabb.
Ami a hatat illeti...csuda vigye, legyen ott is, nem baj. Volt baratomnak egyetlen szal szoke szor volt a hatam, es nem volt szabad kitepni, mert az volt a szerencseszorszala...ezt olyan aranyosnak talaltam.
Eletem egyik legvonzobb testu partnere azzal fogott meg, hogy meglattam egy farmerben, csupasz mellkassal, es a hasan a szor egy szep, parhuzamos csikban futott vegig, majd eltunt az ove alatt. Mindezt lapos hason. En teljesen kesz voltam ettol a latvanytol.
Hat, en meg nem lattam senkit, akinek vegig szoros lett volna ilyen intim helyeken. Ha nagyon zavar, gyantaztasd /gondolom, nem faj jobban, mint egy lanynak/, de csak ahol nagyon muszaj. ne borotvald, mert csak megerosodik meg jobban.
C.