BREKI Creative Commons License 2000.01.30 0 0 746
Hello Mindenki.
Egy kicsit elfoglalt voltam mostanában és csak most jutottam a számítógépem közelébe.
JamesTKirk
Tissot
Az órád a Titánium kollekcióban fut, és szerintem sem női óra. Gondolj bele: két funkciónál többet tud és valaki egy nőnek akarná eladni???? :))) Egyébként nekem is nagyon tetszett, erősen gondolkodtam rajta ( vételi széndékkal ) de a tudatosságon itt kerekedett felül a szubjektumom. Sajnos nekem a masszív nagy tokozású Breitling jobban tetszett. De az ára az elképesztő. Miután láttam, hogy a Tissot ugyanazt negyedannyiért árulja, nem volt szívem kiadni ennyit érte. Így esett a választásom a Fortis-ra. Ez sem olcsó de nagy, egyszerűen átlátható és minden kívánalmamnak megfelel. Még automata is. Nem bántam meg, hogy ezt választottam. Csak pártolni tudom az ezirányú elhatározásodat. Kapkodni nem kell mivel szerintem egy igen jól megkonstruált quartz szerkezetet hordassz a kezeden és semmi sem sürget. Én hordtam egy hónapig egy Aerospace-t, és nem tudtam betelni vele. Sajnos az eladó visszalépett így mégsem tudtam megvenni, de ha lenne egy ilyenem erősen meggondolnám, hogy lecseréljem-e.
Asszem a Bulova-nal hagytam abba. Folyt köv a jövő héten
Ja még egy a POEN 42000 Ft ert ajánlott bőrszíjat biztonsági csattal. Nem sok ez egy kicsit? Tud valaki olcsóbban.
Hi Breki