laciipacii Creative Commons License 2022.02.20 0 0 19468

hat igen, sejtettem, hogy egy sorhazat kivulrol hoszigetelni eselytelen. koszi a tippet a a ;napelem' akciokra majd az onkormanyzatral rakerdezek.

viszont eindhoveni kecok eseten par hete lattam szamomra tetszo hazakat 250-ert nahmost en ugy emlekszem amikor a hirdetes amit linkeltem a linkelt is 250volt. nah most 350-er sztem a randstadba is kapok hasonlo paramaterekkel rendelkezo hazat..[vagy kozel azonost] jopar hirdetest latok ami ugy kezdodik, hogy ettol az artol lehet licitalni... ami mint leendo vevo annyira nem tetszik, de ezvan

igen fafodemes kecoval eloszor en is hagaban talalkoztam, majd rotterdam, es nieuwerkerk aan den ijssel-ban amikor eloszor kijottem es olcso szobakat bereltem.

jol gondolom hogy zoetermer-ben laksz? publikus hogy miert pont ott? nekem 1kollegam lakik ott, azt mondta szeret ott lakni mert kozel az autopalya de ennyi. funda alapjan viszonlyag ujak az elado hazak, gondolom nemreg epult/fejlesztett telepules? kb mint a 70 es evekben amsterdam kezdett fullon lenni, es jopar csaladot 'koltoztettek' almere-be. bar ezt csak olvastam nem biztos hogy igy volt. vagy csak siman ott fejlesztettek ingatlanokat a 70es evekben?nemtom

 

Előzmény: mirla (19466)