laciipacii Creative Commons License 2022.02.19 0 0 19465

haat en a randstad-on belul kerestem hazat idaig: alpheen aan de rijn, waddinxveen, gouda,woerden teruleten belul.

az a problemam most, hogy a munkahellyel se vagyok 100%-osan megelegedve, allast is keresek.. most cegen belul megpalyaztam egy masik allast az elvileg 100% home office. ha az osszejonne akkor nem lennek teruletre korlatozva, akkor lehet lekoltoznek eindhoven-be. te laktal mar ott? milyen lehet ott az elet? vagy esetleg te hova koltoznel hollandian belul ha nem lennel terulethez kotve? eszak kizar, azt ugy tudom a legelmaradottab regio gazdasagilag, nem akarok egy holland borsodi/szabolcsi varosba lakni..

nah meg a holland epuletekkel se vagyok kibekulve. elsodlegesen olyan sorhazat keresnek ami elott meg tudnek allni az autommal hogy ne kelljen parkolot vadaszni. nem ertem a kocsibeallo tetoszerkezetet miert laposra epitik, raadasul itt meg jopar kobmeter kavicsot is dobtak a lapostetore.nemtetszik

https://www.funda.nl/koop/eindhoven/huis-42604368-gascognehof-30/

 

a masik, meg amit idaig tapasztaltam hogy ha nincs leszigetelve a haz akkor fizetesem siman elmehet a futesre.

amugy nem tudod? ha le szeretnem szigetelni kivulrol a hazat amit vennek kell vmi engedely az onkormanyzattol? egyaltalan le szabad szigetelnem kivulrol? ilyen nikecell fele kulso szigetelesre gondolok mint otthon.

ill. az se tetszik, hogy az elso es masodik emeletet fa fodem valasztja el. idaig csak olyan hazba voltam ami allandoan nyikorgott. meg lehet a fafodemet csinalni jora? en a betonfodemhez szoktam... nem tudod veletlenul, hogy pl. 90-es evek utan epult hazakba csak betonfodem van? mert nemelyik makelaar-nak meg elmagyarazni se tudom milyen betonfodemes hazat keresnek..

 

amugy arra nem is gondoltam, hogy nyitok mashol is egy bank szamlat, azt hittem ezt vhol monitorozzak..nem gondoltam, hogy ilyen egyszeru.

a tozsdevel idaig jo vagyok, januarba +1200eur lett a profitom.

februarba csak 150eur jarok, de ebbe a honapba bar tobbet nem kereskedek, mert az utolso ket nap nagy bukoim voltak..

kivancsi vagyok hogy fog a marcius alakulni.. koszi

Előzmény: mirla (19464)