névtelen Creative Commons License 2000.01.05 0 0 300
Éjszakai buszok, menetrend szerint:
Egyetlen referencia, akit láttam (utaztam) a Szeged-Bécs.

Szerintem nincs értelme Budapestre tenni a végállomást, mert rövid a táv. (Szombathely: 6:45-11:10, pl.), inkább a nagy egyetemvárosok közt lenne értelme, azt is hosszútávon. (pl: Nyíregyháza-Debrecen-"éjcaka"-Veszprém-Szombathely)
Ezen belül az "induló" szakaszon "esti gyorsjáratként", az érkezőn pedig "hajnali gyorsjáratként" láthatnának el forgalmat. (indulási hely és az érkezési hely körzetében több megálló)
Ezen kettő összhetásaként ("helyközi"+"éjjeli") talán kijönne a megfelelő utasszám.

Esetleg valamilyen pódíjért lehetne helyfoglalást/dupla ülést biztosítani (két széken már egész jól lehet aludni..)

Indulásnak: csütörtök-péntek-(szombat)-vasárnap
lenne jó (hazautazás+visszautazás)

További lehetőség: feltételes megállók meghirdetése. Ugyanis az éjjeli járatokon a fő gond, hogy nincs csatlakozás. Viszont mindenütt megállót hirdetni nem érdemes... lehetne telefonon rendelni, hogy hol álljon meg (korlátozott számban..), illetve kérni, hogy hol álljon meg. Pl. ha valaki Balatonakarattyán lakik, akkor lehet, hogy a Szeged-Bécs épp a háza előtt meg el, de megálló csak Dunaföldváron és Balatonalmádiban van.......

Ezekkel együtt szerinem lenne létjogosultsága.
Ti mit gondoltok???

Előzmény: Carpy (294)