othiss Creative Commons License 2021.11.25 0 0 4249

vagy egy éve fordult elő de nem az osanban....kérdezem a kisasszonyt, aki szorgalmasan pakolászott, -tessékmondani, mostanában nem látom a fahéjas colát...nem is lesz?  olyan kedvesen válaszolt...-nem tudom, de nem is baj,  mert  ezt a szart meg nem inná...-nagyon kedves tetszik lenni, köszönöm...

Talán nyári szünidős lehetett, továbbkullogtam( még  hallottam, hogy mögöttem egy áruházi alkalmazott pasi kioktatta, hogy ezt meg ne hallja többé)

 

Eltelt egy év, jókedvűen bemegyek az osanba, és célirányosan a hagymás pácolt halakhoz (leánykori nevükön ruszli, vagy ruszni) ballagtam...elvettem egy kilós vödröst, de látom, hogy a cédulán akciósan 1.300.-Ft virít, de a gép 1599.-Ft-ot dob...sebaj, a hal alényeg...a pénztárhoz érve megkérdeztem a kisasszonyt, ennek mennyi az igazi ára?..undorodva megfogta, ...-hú, én ezt a szart meg nem enném...csicseregte kedvesen...mondta a nagyobb árat....

Az ügyfélpultnál megkaptam a háromszáz forintomat...

 

Most már tudom, nem csak szarivó, de szarevő is vagyok...

 

E fenti eset az égadta világon semmit nem jelent, ezután is járok mindkét áruházba...csak...nem kérdezek senkitől semmit...

Az osanos ruszli egyébként nagyon finom, több vödörnyi is elfogy télen.