buta Elizabeth Creative Commons License 1999.12.16 0 0 16
Alapállás: úgy 49-5o kg körül.
1. gyerek: veseműtét a terhesség alatt, nagyfokú ödéma -74 kg a szülés napján. Gurulni könnyebb volt...
A szoptatás alatt kezdtem el fogyni, zöldséget és salikat ettem,mert...nem volt másra pénzem (egyedül maradtam a babával).
2. gyerek: 16 kg hízás, utána ( szülés után 8 nappal) műtét.Talán három hónap alatt lement az egész...
3. gyerek: 18 kg hízás, a nagy zabálások kora. A két gyerek között csak 16 hónap van. Aki ezt ép idegekkel túléli, úgyis lefogy, annyit lavírozik a két gyerek között. A szoptatás után...szépen plusz nyolc maradt rajtam...
4. gyerek: kb. 13 kg hízás, mégis látványos, mert szülés után is maradni akarnak a kilók...Drasztikus elhatározás: fussunk! Futás tanítvánnyal, gyerekkel, vadidegen biciklissel, aki csak jön és nem hagy egyedül.
Visszamentem a kórházba és megkerestem a diétás nővért, tőle kaptam meg a korpás kefír receptjét és az első biztatást.Este csak korpás kefír (ÚÚÚÚÚTÁÁÁÁÁÁLOM!!!!) vagy ásványvíz. Esetleg csapvíz. Vagy az se.Citromlé egy korty, töményen.
Hat hónap alatt visszanyertem a régi súlyomat és felvettem az érettségi kosztümömet.
A hosszútávfutást megszerettem, viszlát a tavaszi félmaratonon!
Kitartás lányok, ez a legfontosabb!
Üdv,
Elizabeth