CrazyFly Creative Commons License 2021.10.29 0 0 32715

Tisztelt Sporttársak!

 

Tudom, hogy ez nem adás-vétel topik, de mivel facebookom továbbra sincs, itt keresnék megoldást problémámra.

Vásároltam egy bumot, de van vele egy kis gond. Mégpedig, hogy a végdarabba rakott habszivacs nem illeszkedik a csőbe, hanem lötyög, nem tölti ki a teret. Ezért a víz és a homok szabadon befolyhat a hossz állítására szolgáló lyukakon, ami ugye amíg ki nem folyik nehézzé is teszi a bumot, ill. az említett lyukakon az első darabba is befolyik minden, ami a két cső (első rész és végdarab) érintkező felületén eltömődést (gátolja szétszedést),és fokozott kopást eredményezhet. Mindenhol utánanéztem, de sajnos kereskedelmi forgalomban nem találtam ilyen méretű habszivacsot.

Ha valakinek lenne törött bum hátsó része, amiből ki lehet szedni a szivacsot, kérem segítsen rajtam! Kb. 15-16mm átmérőjű szivacs kellene, de nem baj, ha nagyobb, ugye összenyomható, és ha darabokban tuszkolom is bele, ellátja funkcióját.

Remélem, olvassa még valaki ezt a fórumot!

Ha valaki rendelkezik fent említett szivaccsal, vagy van valami ötlete hol lehet beszerezni, kérem jelezze!

 

Köszönöm!